Bloggers Photo Meeting - szalona ja ;)

Tak Kochani, szalona (aż sama w to nie wierzę) i co więcej, im starsza tym bardziej ;) Chcecie wiedzieć dlaczego? Bo oto ja, pedantyczna Matka Polka, praktycznie prawie nie rozstająca się z rodziną na dłużej niż 8 godzin w pracy, dosadnie obowiązkowa i poukładana, marna podróżniczka i ogromna domatorka, jadę w najbliższy piątek aż do niedzieli (!!!), po połowie dnia spędzonego w pracy, gdzie? Ano do Starachowic!

Szaleństwo tym większe, że o wydarzeniu dowiedziałam się dopiero w niedzielę, bo okazało się, że w ostatniej chwili zwolniły się dwa miejsca. Odmówić Izie, którą tak cenię? O nie!

Zatem pędzę jak strzała z wiatrem we włosach i pełna radości, bo trafiła mi się niesamowita okazja, aby w końcu podszkolić się w zakresie profesjonalnej fotografii, spotkać się ze wspaniałymi blogerkami, uczyć od siebie nawzajem i pogadać tak zwyczajnie o naszych codziennych smutkach i radościach.

Stylizacje w trzech różnych stylach (boho, scandi, rustic), nad którymi będziemy wspólnie pracować w sobotę to główny owoc naszych warsztatów pod okiem wspaniałej Pani trener. W niedzielę z kolei nauczymy się jak profesjonalnie robić portrety.


Kto nas będzie szkolił? Wspaniała Pani fotograf, blogerka - Izabela Perez Hariette, która oferuje nam, koleżankom blogowym, pomoc i szkolenie w zakresie fotografii! Czy może być coś lepszego i piękniejszego? Panowie, Panie, warto tutaj jeszcze wspomnieć o tym, że Iza to naprawdę profesjonalistka pełną gębą. Ma na swoim koncie nagrodę Grand Prix w 6 Wielkim Konkursie Fotograficznym National Geographic Polska!!! Jeśli dodam, że zgłoszeń do konkursu było 48 tysięcy to już chyba wszystko wiadomo!

Dlaczego do Starachowic? Od dłuższego czasu to właśnie tam Iza pracuje nad remontem całego domu oraz przemianą wnętrz w domu swoich Rodziców. To naprawdę wspaniała inincjatywa, która przede wszystkim niesie ze sobą ogromne korzyści dla nas jako blogerek, ale również dla naszych Czytelników czyli dla Was ale o tym więcej za chwilę ;)

Z kim ja się tam spotkam? Oto lista uczestniczek BLOGGERS PHOTO MEETING:

http://cloroesdemialma.blogspot.com - Iza - ORGANIZATORKA


http://enjoyourhome.blogspot.com - Lu - WSPÓŁORGANIZATORKA

http://forrentforliving.blogspot.com - Beata - WSPÓŁORGANIZATORKA

Jak zapewne już wiecie, takie spotkania są możliwe do wykonania dzięki sponsorom, którzy wspomogli naszą pracę i udostępnili nam mnóstwo przepięknych produktów do stylizacji! 
Lista sponsorów jest bardzo długa, wyszukujcie swoich faworytów, bo i dla Was szykują się super niespodzianki!

Nasze stylizacje będą piękne również dzięki trzem wspaniałym blogerkom, które wykonują własnymi rękoma przepiękne produkty i/lub prowadzą swoje własne sklepy w sieci:
A teraz Moi Drodzy druga część programu czyli niespodzianki dla Was!  W trakcie trwania wydarzenia na Instagramie będą organizowane krótkie konkursy, w których będzie można wygrać fajne rzeczy! Sprawdzajcie profile wszystkich blogerek lub szukajcie nas pod #bloggersphotomeeting :) I to jeszcze nie koniec, bo po weekendzie na blogach również zostaną ogłoszone konkursy, w których równie wspaniała zabawa dla Was i świetne nagrody!

Mam nadzieję, że udało mi się Was przekonać, aby śledzić wydarzenie i przeżywać je wspólnie z nami! Nie pożałujecie, bo nie dość, że można coś wygrać to jestem przekonana, że po takiej ogromnej dawce energii i nauki, wrócimy wszystkie naładowane i dokształcone, a to oznacza dla Was jeszcze więcej inspiracji, pięknych fotografii i ciekawych projektów!

Ściskam
Iza8 komentarzy:

 1. Oj zazdroszczę a zarazem gratuluję:) uczyć się fotografii pod okiem profesjonalistki marzenie!!! Udanego i owocnego wyjazdu!!! Pozdrawiam Ania

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się, że dołączyłaś! Do zobaczenia :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Iza super, że będziesz! :)
  do zobaczenia <3 :)

  OdpowiedzUsuń
 4. super, gratuluje ciekawej imprezy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetnie, każdej z nas nalezy się czasem chwila wytchnienia tylko dla siebie - taki weekend naładuje Cię na pewno na wiele tygodni ! bawcie się dobrze !

  OdpowiedzUsuń
 6. Miłej zabawy:-) uwielbiam zdjęcia izy:-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajnie :) Udanego wyjazdu! :)

  OdpowiedzUsuń

DZIĘKUJĘ :)

Copyright © lifespace(r) , Blogger